Home » 2017 » Ноябрь » 21 » Šiek tiek informacijos apie riebalų skaidymą
18:46
Šiek tiek informacijos apie riebalų skaidymą

Sunku pasakyti ar didesnį svorį turinčioms moterims turėtų pagerėti, bet atsikratymas pertekliniais riebalais yra svarbus klausimas ne tik joms. Nors kiekvienas turime priimti tam tikrus asmeninius sprendimus, riebalų skaidymo klausimas yra labai aktualus ir maisto gaminimo bei tiekimo įstaigoms. Tikėtina, kad kai kurioms šis klausimas yra kur kas svarbesnis, nei asmeninio svorio reguliavimas.

Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtintuose reglamentuose galima smulkiau išstudijuoti tiek nuotekų valyklų bendrąsias nuostatas, tiek valymo įrenginių taikymą bei panaudojimą. Remiantis šiais teisės aktais, buitinių nuotekų tvarkymui yra taikomi vieni reikalavimai, o pramoninėms bei nuotėkoms bei gamybos įmonėms - kitos. Kadangi pramonės sektorius generuoja ženkliai daugiau nuotekų, tos nuotekos daugiau ar mažiau yra labiau užterštos nei buitinės. Tad, tokių nuotekų valymui yra rekomenduojama privaloma speciali įranga.

Būtent įvairioms maisto gamybos gamykloms, barams, restoranams ar viešbučiams, kuriuose atsiranda didelis užterštų nuotekų kiekis įvairiomis gamybinėmis medžiagomis ir yra rekomenduojamas pirminis nuotekų valymas atskirtuvais. 

Atskirtuvas - riebalų gaudyklė, kuri atskiria įvairius riebalus nuo vandens. Tokie įrenginiai priklausomai nuo nuotekų kiekio per dieną, savaitę ir mėnesį kainuoja įvairiai. Bet ši informacija ne apie kainas, bet apie jų priežiūrą. Todėl yra labai svarbu žinoti, kad šių pirminių nuotekų valymo įrenginių priežiūra privalo būti kur kas didesnė, nei mano patys savininkai.

Suprantama, kad savininkai skaičiuoja ir planuoja savo įmonių pelnus bei papildomas išlaidas. Gaila, bet niekas neskaičiuoja pasekmių padarinių, kurie atsiranda neprižiūrint riebalų gaudyklių. 

Tie kas jau yra susidūrę su šiomis problemomis greičiausiai panašių klaidų nebedarys. Todėl norisi perspėti kitus, kad pasimokytų iš kitų. Todėl kiekvienam rekomenduojama susipažinti su buksvarus.lt bakterijomis riebalų gaudyklėms.

Problemos ir jų sprendimai

Dažniausios riebalų gaudyklėse atsirandančios problemos yra perteklinis riebalų kiekis. Kai viršijamos surinktų riebalų kiekio normos gaudyklės darbas pradeda strigti ir generuoti papildomas išlaidas valymo paslaugoms. Pirma problema kuri gali kilti nesirūpinant riebalų atskirtuvais tai nuotekų pralaidumas ar visiškas sistemos užsikimšimas. Naudojant buksvarus.lt bakterijas riebalų gaudyklėms šių problemų galima išvengti pigiau. 

Kita, ne ką mažiau aktuali problema yra nemalonus kvapas tiek riebalų gaudyklėje, tiek visoje nuotekų valymo sistemoje. Tai labai aktualus klausimas tiems, kas kasdien turi ne mažai klientų ir džiaugiasi jų gausa. Reikėtų pagalvoti, kad nemalonus kvapas patalpose taip pat gali būti viena iš priežasčių, kodėl bare ar kavinėje mažėja lankytojų. greičiausiai, kad dėl Jūsų turimų problemų klientai renkasi kitas maitinimo įstaigas.

Taip pat skaitykite:

Taigi, buksvarus.lt bakterijos nuotekoms baruose, kavinėse, restoranuose ar net viešbučiuose sprendžia tikrai aktualias problemas. Bakterijos ir natūralūs fermentai pagreitina riebalų skaidymą, neleidžia atsirasti kamščiams ir nemaloniems kvapams. Kas gali būti aktualiau už riebalų skaidymą vėsiame vandenyje? Greičiausiai, kad reikia sutikti, jo svarbesnės yra buksvarus.lt bakterijos riebalų gaudyklėms ir riebalų skaidymui. 

Norėdami apsaugoti savo įrenginius, darbinius procesus ir aplinką, rinkitės bakterijas riebalų skaidymui iš buksvarus.lt

Category: Info | Views: 9069 | Added by: info | Tags: bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos riebalų gaudyklėms, bakterijos kanalizacijai, bakterijos riebalų skaidymui | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar