Home » 2021 » Март » 7 » Vandens filtrų pasirinkimas - tik pasikonsultavus
19:17
Vandens filtrų pasirinkimas - tik pasikonsultavus

Vandens filtrų pasirinkimas Lietuvoje nėra mažas. Tačiau naudinga žinoti kiekvieno jų sistemos paskirtį, kad suprasti kokią naudą jie duoda. Tad tam kad įsigyti ir susimontuoti vandens filtrus naudinga pasikonsultuoti ir su laukti ltaqua.lt ekspertų profesionalaus pasiūlymo.

Vandens filtrų pasirinkimas

Perskaičius tik antraštę apie galimą vandens kokybės trūkumą Jūsų namuose ar tiekime gamybai priimt skubotų sprendimų nereikėtų. Tai būtų skuboti ir gali būti didesnių išlaidų sprendimai. Todėl prieš pasirenkant vandens filtrus savo namams ar pramonės objekte, gamybai, svarbu atlikti vandens kokybės tyrimą. ltaqua.lt specialistai vandens tyrimą atlieka savo laboratorijoje, todėl juos užsakę tiksliai sužinosite kokie vandens filtrai yra naudingiausi Jums.

  • Mechaniniai filtrai;
  • Vandens nugeležinimo filtrai;
  • Vandens nukalkinimo filtrai;
  • Atbulinio osmoso filtrai;

Mechaniniai filtrai

Dažniausiai šie vandens filtrai yra pasirenkami pirminio vandens filtravimo proceso metu. Šie filtrai užkerta kelią mechaninėms dalelėms, purvui, smėliui, žemėms, moliui ar kitoms smulkioms medžiagoms patekti į kitą filtrą ar tiesiogiai į naudojamą techniką buityje ar gamybinę įrangą. Filtrai garantuos ilgesnį technikos tarnavimo laiką, gedimų sumažinimą. Tad, imant vandenį iš šulinio, prūdo ar centralizuoto vandentiekio, mechaniniai filtrai gali būti geriausias pasirinkimas. Tereikia tik konsultacijos su ltaqua.lt pardavimu ekspertais.

Naudinga pasidomnėti:

Nugeležinimo filtrai

Daugelis individualių namų savininkų yra įsitikinę, kad įsigijus vandens nugeležinimo filtrus situacija su vandens kokybe pagerės. ltaqua.lt ekspertai rekomenduoja neskubėti. Kiekvienas vandens tiekimo šaltinis turi savo individualią vandens sudėtį, todėl be tyrimo kokybės sužinoti nepavyks. Nepavyks nustatyti ir tinkamiausią vandens filtrą nugeležinimui. Po rekomendacijos ir ltaqua.lt vandens filtrų sumontavimo jo kokybė ženkliai pagerėja. Vanduo tampa skaidriu, skaniu ir be nemalonių kvapų.

Minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrus renkasi ne tik vartotojai buityje. Šiltas vanduo yra daugelio pramonės objektų poreikis. Todėl minkštinimo filtrai leidžia užtikrinti ilgesnį įvairaus dydžio katilinių tarnavimo laiką. Kalcio ir magnio druskų turintis vanduo kaitinimo elementus padengia kalkių nuosėdomis. Kietas vanduo tai padaro greičiau nei tikimasi, todėl kalkėmis padengti kaitinimo elementai sugenda greičiau. Tenka juos keisti greičiau, atsiranda papildomos išlaidos. Todėl ltaqua.lt siūlomi vandens minkštinimo filtrai padės išvengti panašių problemų ir laiko gaišimo dažnai remontuojant buities ar gamybos įrenginius.

Atbulinio osmoso filtrai ltaqua.lt

Šios vandens filtravimo sistemos leidžia užtikrinti bei kontroliuoti maksimalią vandens kokybę ne tik gamyboje. Buityje naudojami osmoso filtrai leidžia gaminti vandenį, kurį galima naudoti net kūdikių maistelio gamybai. Todėl šių vandens filtrų kokybę abejoti nereikėtų.

 

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

Category: Info | Views: 426 | Added by: aidasrakstys | Tags: vandens filtrai, vandens nugelezinimo filtrai, vandens filtrai biurui, filtrai, vandens filtrai namui, vandens minkstinimo filtrai, atgalinio osmoso vandens filtrai | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar