Home » 2021 » Апрель » 5 » Kiek kainuoja vandens filtrai Brita
17:14
Kiek kainuoja vandens filtrai Brita

Kokybiško vandens poreikį turi kone kiekvieni namai. Dažnai naudojami filtrai buityje Brita stebina ir kainomis. Jos nėra didelės, todėl Brita įsigyja kone kiekvienas ir sėkmingai naudojasi bei mėgaujasi kuriama vandens kokybe.

Brita filtrų kainos

Apsilankius Brita filtrų internetinėje Busvarus.lt svetainėje galima rasti įvairių Brita ąsočių vandens filtravimui. Kainos išties nėra didelės. Buksvarus.lt Brita filtrai kaina skiriasi nuo kitų. Jos yra mažesnės, todėl apsispręsti įsigyti galima lengviau. Filtro, kurio pakanka visam mėnesiui kaina siekia vos 6,99 eurus. Galima įsivaizduoti ir palyginti su didžiųjų prekybos tinklų kainomis.

  • 6,99 eurai už Brita filtrą garantuoja iki 150 litrų švaraus ir nepakartojamo skonio vandenį;
  • Viename iš prekybos centrų siūlomas švarus ir negazuotas 1,5L talpos plastikiniame butelyje vanduo kainuoja 19 centų;
  • Pasirinkus Brita filtrus, 1 litro gardaus ir švaraus kaina yra tik  0,04 centų. Net už 2 litrus skanaus vandens kaina šokteli vos iki 0,08 centų. Kuriame prekybos centre galima įsigyti vandens už tokią kainą?
  • Brita filtrai sutaupo nemažai plastiko, nereikalauja investuoti į depozitą ir su juo vargti bandant grąžinti į taromatą;
  • Naudojantis Brita Maxtra filtrais bet kokiu atveju yra sutaupoma nemaža suma per mėnesį, kad neverčia "sportuoti" tampant 1,5, 2L ar net 5 litrų vandens bambalius, kurių vandens bet kokiu atveju mėnesiui nepakaks. Brita leis kasdien turėti tiek švaraus ir kokybiško vandens kiek panorėsite. Tad drąsiai galima tvirtinti, kad Brita filtrų kaina yra mažiausia, kuo ir rekomenduojama pasinaudoti filtruojant ir gaunant kokybišką vandenį buityje.

Nereikia pamiršti, kad perkant didesnį Brita Maxtra+ filtrų kiekį kaina siūloma mažesnė. Lyginant pagal kiekį nuo 1 iki 5, kaina gali skirtis nuo keliasdešimt euro centų iki euro su trupučiu. Tad turint didesnį vandens suvartojimo kiekį namuose yra naudinga pasinaudoti didmeninėmis Brita kainomis ir filtrus įsigyti pigiau. Tai sutaupysite dar daugiau.

Pirminė investicija yra didesnė

Suprantama, kad vienu Maxtra+ filtru už 6,99 eurų perfiltruoti vandenį buityje nepavyks. Pradžioje teks įsigyti Brita ąsotį vandens filtravimui. Tačiau ir jų kainos nėra gąsdinančios, siekia vos nuo 15,99 eurų. Turint ąsotį, kitus mėnesius bus galima apsiriboti tik Brita filtro pirkimu už mažesnę kainą, už kurią gausite 150 litrų kokybiško geriamo vandens. Nauja Brita filtro formulė.

 

Category: Vandens filtrai | Views: 456 | Added by: aidasrakstys | Tags: maxtra filtrai, maxtra+, brita filtrai, vandens filtras brita, brita filtrai kaina, brita vandens filtrai, brita maxtra filtrai, brita maxtra | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
avatar